Globalleşen dünyada yerinizi alın

Strater Çeviri Merkezi

STRATER Çeviri Merkezi; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve diğer dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den bu dillere çeşitli uzmanlık alanlarında çeviri hizmetleri sunan bir kuruluştur. Şirket, kurum ve kuruluşların alacakları stratejik kararlarda tercümenin önemine inanarak kurulan ve kurumsallaşan STRATER Çeviri Merkezi ayrıca yerelleştirme ve masaüstü yayıncılık (DTP) alanlarında da faaliyette bulunmaktadır.
Git YERELLEŞTİRME

YERELLEŞTİRME

Yazılım ve uygulama çevirileriniz artık çevrilmiş gibi durmayacak! Kod içi çeviri hizmetimiz sayesinde ise bilgisayar mühendisi çevirmenlerimiz kodunuzu bozmadan çevirinizi size teslim edecekler.

Git MASAÜSTÜ YAYINCILIK

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Matbaa öncesi tüm aşamalarda size yardımcı olalım. Çeviri için ayrı, basım öncesi sayfa düzeni ve grafik çalışmalar için ayrı ajans aramak zorunda kalmayın.

Git GÜNLÜK AKIŞ DESTEĞİ

GÜNLÜK AKIŞ DESTEĞİ

Günlük Akış Desteği hizmetimiz sayesinde, gün içinde yaptığınız tüm yazışmalarınız çevrilmiş olarak anında e-posta kutunuzda olacak!

Git ALTYAZI & DUBLAJ

ALTYAZI & DUBLAJ

Altyazı çevirisi ve dublajı konularında da Strater her zaman bir tık uzağınızda.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Hakkımızda

Hizmetlerimizde Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Zamanında Teslim ve Konusunda Yetkin Çevirmenlerin projelere atanması vazgeçemeyeceğimiz önceliklerimiz arasındadır.
Satış ve Pazarlama Yönetimi ///////////// Proje ve Tedarikçi Yönetimi

Strater Çeviri Merkezi’nin faaliyet ve ürünlerinin tanıtımı ve müşteri ilişkileri Satış ve Pazarlama Bölümü tarafından gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi içeriğinin ve tanıtım dosyalarının hazırlanması, piyasa araştırmaları ve analizleri, sektörün durumu, potansiyel müşteri takibi, bu müşterilerin potansiyel taleplerinin incelenmesi ve bunlara yönelik hizmet ve ürün ihtiyacının belirlenmesi bölümün görev tanımı içerisinde yer almaktadır. Projede görev alacak çevirmenlerin belirlenmesi; gelen talepler doğrultusunda terminoloji çalışması yapılması; talebe özgü bir “terimler sözlüğü” hazırlanması; hazırlanan “terimler sözlüğü”nün çevirmenlere dağılıp, terminolojik uyumun sağlanması; çeviri aşaması sona erdiğinde ortaya çıkan metinlerin proje koordinatörü tarafından editöre yönlendirilmesi; proje harici olarak da, çeviri faaliyetleri gerçekleştiren sektör ve alanlara yönelik olarak tedarikçi hizmeti veren çevirmenlerin bulunması; çevirmenlerin firmamızın belirlediği ilke ve standartlar çerçevesinde yönlendirilmesi ve gerekirse eğitimlerinin sağlanması ise Proje ve Tedarikçi Yönetimi Bölümünün görev tanımı içerisinde yer almaktadır.

Bu site hakkında

Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması, paylaşılması, dağıtılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır. Strater Araştırma Yayıncılık ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Site araması

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

BİZE ULAŞIN

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe