Globalleşen dünyada yerinizi alın

Strater Çeviri Merkezi

STRATER Çeviri Merkezi; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve diğer dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den bu dillere çeşitli uzmanlık alanlarında çeviri hizmetleri sunan bir kuruluştur. Şirket, kurum ve kuruluşların alacakları stratejik kararlarda tercümenin önemine inanarak kurulan ve kurumsallaşan STRATER Çeviri Merkezi ayrıca yerelleştirme ve masaüstü yayıncılık (DTP) alanlarında da faaliyette bulunmaktadır.
Go to YERELLEŞTİRME

YERELLEŞTİRME

Yazılım ve uygulama çevirileriniz artık çevrilmiş gibi durmayacak! Kod içi çeviri hizmetimiz sayesinde ise bilgisayar mühendisi çevirmenlerimiz kodunuzu bozmadan çevirinizi size teslim edecekler.

Go to MASAÜSTÜ YAYINCILIK

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Matbaa öncesi tüm aşamalarda size yardımcı olalım. Çeviri için ayrı, basım öncesi sayfa düzeni ve grafik çalışmalar için ayrı ajans aramak zorunda kalmayın.

Go to GÜNLÜK AKIŞ DESTEĞİ

GÜNLÜK AKIŞ DESTEĞİ

Günlük Akış Desteği hizmetimiz sayesinde, gün içinde yaptığınız tüm yazışmalarınız çevrilmiş olarak anında e-posta kutunuzda olacak!

Go to ALTYAZI VE DUBLAJ

ALTYAZI VE DUBLAJ

Altyazı çevirisi ve dublajı konularında da Strater her zaman bir tık uzağınızda.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bu site hakkında

Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması, paylaşılması, dağıtılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır. Strater Araştırma Yayıncılık ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

tr_TRTürkçe